Filmcraft

O mnie

mis_347_amer_s

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam!

Nazywam się Mateusz Ożyński. Od 2009 roku prowadzę firmę Filmcraft, zajmującą się profesjonalną produkcją filmową. Z wykształcenia jestem dziennikarzem (Uniwersytet Warszawski) i reżyserem (Warszawska Szkoła Filmowa).

Zapraszam do korzystania z usług mojej firmy przy małych i dużych produkcjach filmowych. Służę radą i pomocą na każdym etapie produkcji.

Wszechstronność

Moja firma dysponuje własną bazą sprzętową wystarczającą do pełnej realizacji większości projektów. Pracuję ze sprawdzonymi osobami specjalizującymi się w produkcji filmowej, w tym doświadczonymi operatorami po szkołach filmowych, pracujących przy produkcjach telewizyjnych i filmach oraz copywriterami z agencji reklamowych.

Profesjonalizm i doświadczenie

Tworzeniem filmów zajmuję się od roku 2000. Najpierw jako amator, później zawodowo – między innymi jako scenarzysta, operator, reżyser, montażysta i wreszcie producent. Mam również wieloletnie doświadczenie dziennikarskie, które przydaje się przy projektach reporterskich oraz podczas tworzenia scenariuszy.

Humor

Przez wiele lat pisałem scenariusze do komediowych produkcji. Obecnie aktywnie zajmuję się improwizacją sceniczną przy Klubie Komediowym. Potrzebujecie filmu z humorem? Chętnie pomogę.

Go to top